Rozkład jazdy PKS w Gostyninie Sp. z.o.o na trasie Mszczonów - Bobrowce
- Mszczonów - Wymysłów - Badów Górny - Piekary - Zimnice - Osuchów - Suszeniec - Bobrowce
- Mszczonów - Ciemno-Gnojna - Badowo-Mściska - Badowo-Dańki - Strzyże - Osuchów - Bobrowce
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies