Rozkład jazdy PKS w Gostyninie Sp. z.o.o na trasie Lasocin - Brochów
- Lasocin - Sochaczew-Wieś - Sianno - Janów - Sochaczew-Wieś - Brochów
- Lasocin - Sianno - Brochocin - Wólka Smolana - Plecewice - Konary - Brochów-Kolonia - Sochaczew-Wieś - Tułowice - Łasice - Sochaczew-Wieś - Brochów