Rozkład jazdy PKS w Gostyninie Sp. z.o.o na trasie Łąck - Łąck
- Łąck - Korzeń Królewski - Zdwórz - Zofiówka - Koszelówka - Matyldów - Zaździerz - Wincentów - Korzeń Królewski - Łąck
- Łąck - Sędeń Duży - Łąck
- Łąck - Ludwików - Wola Łącka - Łąck
- Łąck - Grabina - Nowe Rumunki - Wincentów - Korzeń Królewski - Łąck
- Łąck - Podlasie - Władysławów - Antoninów - Korzeń Królewski - Łąck