Rozkład jazdy PKS w Gostyninie Sp. z.o.o na trasie Kutno - Przyzórz
- Kutno - Malina - Komadzyn - Mnich-Ośrodek - Grotowice - Szymanówka - Podgajew - Szczyt - Kamienna - Wola Owsiana - Wólka-Lizigódź - Jurków Pierwszy - Jurków Drugi - Oporów - Kurów-Wieś - Pobórz - Przyzórz