Rozkład jazdy PKS w Gostyninie Sp. z.o.o na trasie Kutno - Bzówki
- Kutno - Gołębiewek Nowy - Ryków - Grochówek - Grochów - Niechcianów - Miksztal - Rdutów - Imielno - Imielinek - Wola Pierowa - Zieleniec - Nowe Ostrowy - Cukrownia-Ostrowy - Nowa Wieś - Lipiny - Bzówki