Rozkład jazdy PKS w Gostyninie Sp. z.o.o na trasie Kąty - Kąty
- Kąty - Sochaczew-Wieś - Kuznocin - Dachowa - Lubiejew - Władysławów - Kąty
- Kąty - Władysławów - Lubiejew - Dachowa - Sochaczew-Wieś - Kąty
- Kąty - Sochaczew-Wieś - Kuznocin - Sochaczew-Wieś - Kąty
- Kąty - Żdżarów - Kąty