Rozkład jazdy PKS w Gostyninie Sp. z.o.o na trasie Iłów - Kuznocin
- Iłów - Lasotka - Załusków - Wszeliwy - Kaptury - Karłowo - Brzozów Nowy - Brzozów Stary - Brzozów A - Giżyce - Wężyki - Iłów - Janów - Sochaczew-Wieś - Żdżarów - Kąty - Rozlazłów - Kuznocin