Rozkład jazdy PKS w Gostyninie Sp. z.o.o na trasie Gostynin - Rozlazłów
- Gostynin - Legarda - Rogożewek - Stefanów - Wola Łącka - Łąck - Korzeń Królewski - Zdwórz - Zofiówka - Koszelówka - Gąbin - Topólno - Konstantynów - Czyżew - Sanniki - Szkarada - Brzezia - Brzeziny - Iłów - Wszeliwy - Kaptury - Karłowo - Brzozów Nowy - Brzozów Stary - Brzozowiec - Iłów - Stegna - Olunin - Giżyce - Wężyki - Iłów - Janów - Sochaczew-Wieś - Żdżarów - Kąty - Rozlazłów