Rozkład jazdy PKS w Gostyninie Sp. z.o.o na trasie Erminów - Erminów
- Erminów - Kornelin - Nowy Żylin - Kurdwanów - Białynin - Andrzejów Duranowski - Sochaczew - Erminów
- Erminów - Rybno - Jasieniec - Rybno - Matyldów - Karolków Rybnowski - Rybno - Wężyki - Giżyce - Giżyczki - Białocin - Brzozów A - Brzozów Stary - Brzozowiec - Lasotka - Iłów - Łaziska - Budy Iłowskie - Stare Budy - Leontynów - Sochaczew-Wieś - Janów - Zofiówka - Cypriany - Rybno - Erminów