Rozkład jazdy PKS w Gostyninie Sp. z.o.o na trasie Chojny - Chojny
- Chojny - Brzozów Stary - Piotrów - Brzozów Nowy - Chojny - Brzozówek - Białocin - Zalesie - Sadowo - Chojny - Brzozówek - Wisowa - Sewerynów - Wieniec - Białocin - Brzozówek - Chojny
- Chojny - Brzozówek - Białocin - Wieniec - Sewerynów - Wisowa - Brzozówek - Chojny - Sadowo - Zalesie - Białocin - Brzozówek - Chojny - Brzozów Nowy - Piotrów - Brzozów Stary - Chojny