Rozkład jazdy PKS w Gostyninie Sp. z.o.o na trasie Bodzanów - Kępa Polska
- Bodzanów - Krawieczyn - Stanowo - Nowe Miszewo - Niesłuchowo - Cieśle - Białobrzegi - Kępa Polska
- Bodzanów - Krawieczyn - Gąsewo - Cieśle - Białobrzegi - Kępa Polska
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies