Rozkład jazdy PKS w Gostyninie Sp. z.o.o na trasie Bieniew - Rozlazłów
- Bieniew - Arciechów - Łady - Uderz - Iłów - Brzozowiec - Brzozów Stary - Giżyczki - Giżyce - Wężyki - Rybno - Karolków Rybnowski - Rybno - Cypriany - Zofiówka - Janów - Sochaczew-Wieś - Żdżarów - Kąty - Rozlazłów