Rozkład jazdy PKS w Głubczycach Sp. z o.o. na trasie Pietrowice - Chomiąża
- Pietrowice - Mokre-Kolonia - Mokre - Radynia - Opawica - Lenarcice - Krasne Pole - Chomiąża
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies