Rozkład jazdy PKS w Głubczycach Sp. z o.o. na trasie Nysa - Prudnik
- Nysa - Niwnica - Wierzbięcice - Węża - Gryżów - Piorunkowice - Rudziczka - Niemysłowice - Prudnik
- Nysa - Niwnica - Wierzbięcice - Węża - Gryżów - Piorunkowice - Ścinawa Mała - Ścinawa Nyska - Piorunkowice - Rudziczka - Niemysłowice - Prudnik