Rozkład jazdy PKS w Głubczycach Sp. z o.o. na trasie Górka Prudnicka - Prudnik
- Górka Prudnicka - Ligota Bialska - Biała - Dobroszewice - Lubrza - Prudnik
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies