Rozkład jazdy PKS w Głubczycach Sp. z o.o. na trasie Głubczyce - Pielgrzymów
- Głubczyce - Gadzowice - Gołuszowice - Równe - Dobieszów - Pielgrzymów
- Głubczyce - Gadzowice - Gołuszowice - Równe - Dobieszów - Pielgrzymów
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies