Rozkład jazdy PKS w Garwolinie S.A. na trasie Żelechów - Garwolin
- Żelechów - Wola Żelechowska - Stefanów - Gąsiory - Ostrożeń Drugi - Gończyce - Chotynia - Wólka Ostrożeńska - Chotynia - Maryniszki - Potaszniki - Górzno-Kolonia - Józefów - Kobyla Wola - Józefów - Sulbiny - Garwolin
- Żelechów - Wola Żelechowska - Stefanów - Gąsiory - Ostrożeń Drugi - Gończyce - Chotynia - Wólka Ostrożeńska - Chotynia - Maryniszki - Potaszniki - Górzno-Kolonia - Sulbiny - Garwolin
- Żelechów - Wola Żelechowska - Stefanów - Gąsiory - Ostrożeń Drugi - Gończyce - Chotynia - Maryniszki - Potaszniki - Górzno-Kolonia - Sulbiny - Garwolin