Rozkład jazdy PKS w Garwolinie S.A. na trasie Warszawa - Żelechów
- Warszawa - Bocian - Kołbiel - Antoninek - Lubice - Gocław - Puznówka - Lipówki - Wygoda - Trąbki - Miętne - Garwolin - Sulbiny - Górzno - Samorządki - Piastów - Kalinów - Nowy Goniwilk - Wola Żelechowska - Żelechów
- Warszawa - Bocian - Kołbiel - Antoninek - Lubice - Gocław - Puznówka - Lipówki - Wygoda - Trąbki - Miętne - Garwolin - Sulbiny - Górzno-Kolonia - Potaszniki - Maryniszki - Chotynia - Gończyce - Ostrożeń Drugi - Gąsiory - Stefanów - Wola Żelechowska - Żelechów
- Warszawa - Bocian - Kołbiel - Antoninek - Lubice - Gocław - Puznówka - Lipówki - Wygoda - Trąbki - Miętne - Garwolin - Unin-Kolonia - Unin - Goździk - Przykory - Oziemkówka - Stary Miastków - Miastków Kościelny - Zwola - Zwola Poduchowna - Wilczyska - Gózdek - Żelechów