Rozkład jazdy PKS w Garwolinie S.A. na trasie Stodzew - Garwolin
- Stodzew - Kozłów - Parysów - Słup - Wilchta - Dudka - Głosków - Stary Puznów - Niecieplin - Garwolin
- Stodzew - Kozłów - Parysów - Choiny - Obrąb - Żabieniec - Trąbki - Miętne - Garwolin
- Stodzew - Kozłów - Wola Starogrodzka - Kozłów - Parysów - Słup - Wilchta - Dudka - Głosków - Stary Puznów - Niecieplin - Garwolin