Rozkład jazdy PKS w Garwolinie S.A. na trasie Ruda - Garwolin
- Ruda - Żabianka - Trojanów - Korytnica - Mroków - Korytnica - Wola Korycka Górna - Trzcianka - Anielów - Gończyce - Chotynia - Wólka Ostrożeńska - Chotynia - Maryniszki - Potaszniki - Górzno-Kolonia - Sulbiny - Garwolin
- Ruda - Żabianka - Trojanów - Korytnica - Mroków - Korytnica - Wola Korycka Górna - Trzcianka - Anielów - Gończyce - Chotynia - Maryniszki - Potaszniki - Górzno-Kolonia - Sulbiny - Garwolin