Rozkład jazdy PKS w Garwolinie S.A. na trasie Garwolin - Antoniówka Świerżowska
- Garwolin - Sulbiny - Górzno-Kolonia - Potaszniki - Maryniszki - Chotynia - Gończyce - Kownacica - Sokół - Sobolew - Godzisz - Oronne - Podzamcze - Maciejowice - Przewóz - Antoniówka Świerżowska