Rozkład jazdy PKS w Garwolinie S.A. na trasie Antoniówka Świerżowska - Garwolin
- Antoniówka Świerżowska - Przewóz - Maciejowice - Podzamcze - Oronne - Godzisz - Sobolew - Sokół - Kownacica - Gończyce - Chotynia - Maryniszki - Potaszniki - Górzno-Kolonia - Sulbiny - Garwolin