Rozkład jazdy PKS w Elblągu Sp. z o.o. na trasie Kierpajny Wielkie - Braniewo
- Kierpajny Wielkie - Brzostki - Pakosze - Długobór - Łozy - Stygajny - Bardyny - Sopoty - Wilczęta - Księżno - Nowica - Stare Siedlisko - Piórkowo - Chruściel - Pierzchały - Wielewo - Zawierz - Braniewo