Rozkład jazdy PKS w Elblągu Sp. z o.o. na trasie Gdańsk - Elbląg
- Gdańsk - Nowy Dwór Gdański - Elbląg
- Gdańsk - Przejazdowo - Bystra - Wocławy - Koszwały - Cedry Małe - Kiezmark - Dworek - Nowa Kościelnica - Pułkownikówka - Piaskowiec - Ostaszewo - Jeziernik - Stawiec - Lubieszewo - Orłowo - Nowy Dwór Gdański - Kmiecin - Rakowe Pole - Solnica - Jazowa - Kazimierzowo - Elbląg