Rozkład jazdy PKS w Elblągu Sp. z o.o. na trasie Braniewo - Elbląg
- Braniewo - Stępień - Garbina - Frombork - Narusa - Krzyżewo - Wodynia - Pogrodzie - Huta Żuławska - Zajączkowo - Milejewo - Piastowo - Jagodnik - Elbląg
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies