Rozkład jazdy PKS w Bytowie S.A. na trasie Żydowo - Miastko
- Żydowo - Stary Żelibórz - Nowy Żelibórz - Świerzno - Kawcze - Malęcino - Bobięcino - Kamnica - Wołcza Wielka - Miastko
- Żydowo - Stary Żelibórz - Nowy Żelibórz - Świerzno - Kawcze - Gatka - Malęcino - Bobięcino - Kamnica - Wołcza Wielka - Miastko