Rozkład jazdy PKS w Bytowie S.A. na trasie Rokity - Bytów
- Rokity - Otnoga - Czarna Dąbrówka - Kleszczyniec - Nożyno - Nożynko - Unichowo - Kartkowo - Sarniak - Gostkowo - Dąbie - Bytów
- Rokity - Mydlita - Jasień - Baranowo - Nowa Wieś - Baranowo - Jasień - Brzezinka - Łupawsko - Soszyca - Pomysk Mały - Pomysk Wielki - Bytów