Rozkład jazdy PKS w Bytowie S.A. na trasie Pustowo - Słupsk
- Pustowo - Mzdowo - Mzdowiec - Podgóry - Osowo - Warcino - Kępice - Obłęże - Barcino - Zagórki - Kuleszewo - Kończewo - Sierakowo Słupskie - Łosino - Kobylnica - Słupsk
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies