Rozkład jazdy PKS w Bytowie S.A. na trasie Obrowo - Jasień
- Obrowo - Soszyca - Łupawsko - Lipieniec - Brzezinka - Łupawsko - Jasień - Przylaski - Jasień - Nowa Wieś - Jasień
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies