Rozkład jazdy PKS w Bytowie S.A. na trasie Miastko - Żydowo
- Miastko - Wołcza Wielka - Kamnica - Bobięcino - Malęcino - Kawcze - Świerzno - Nowy Żelibórz - Stary Żelibórz - Żydowo
- Miastko - Łodzierz - Gatka - Kawcze - Świerzno - Nowy Żelibórz - Stary Żelibórz - Żydowo