Rozkład jazdy PKS w Bytowie S.A. na trasie Miastko - Bytów
- Miastko - Przęsin - Zadry - Dolsko - Piaszczyna - Głodowo - Kramarzyny - Trzebiatkowa - Masłowice Trzebiatkowskie - Tuchomie - Tuchomko - Niezabyszewo - Bytów
- Miastko - Przęsin - Zadry - Dolsko - Piaszczyna - Głodowo - Kramarzyny - Trzebiatkowa - Ciemno - Tuchomie - Tuchomko - Niezabyszewo - Bytów
- Miastko - Łodzierz - Miastko - Przęsin - Zadry - Dolsko - Piaszczyna - Znakowo - Nowe Brzeźno - Janowo - Brzeźno Szlacheckie - Janowo - Nowe Brzeźno - Znakowo - Piaszczyna - Głodowo - Kramarzyny - Trzebiatkowa - Ciemno - Tuchomie - Tuchomko - Niezabyszewo - Bytów
- Miastko - Przęsin - Zadry - Dolsko - Piaszczyna - Głodowo - Kramarzyny - Trzebiatkowa - Ciemno - Gliśno Wielkie - Ciemno - Tuchomie - Tuchomko - Niezabyszewo - Bytów
- Miastko - Przęsin - Zadry - Dolsko - Piaszczyna - Głodowo - Kramarzyny - Trzebiatkowa - Ciemno - Tuchomie - Tuchomko - Tągowie - Dąbrówka - Nieczulice - Chomice - Bytów