Rozkład jazdy PKS w Bytowie S.A. na trasie Łubno - Miastko
- Łubno - Łobzowo - Witanowo - Podgórze - Kramarzyny - Popowice - Turowo - Role - Żabno - Męciny - Kwisno - Szydlice - Lubkowo - Przęsin - Miastko - Łodzierz - Miastko
- Łubno - Łobzowo - Witanowo - Podgórze - Kramarzyny - Popowice - Turowo - Role - Żabno - Męciny - Kwisno - Trzcinno - Dretynek - Węgorzynko - Miastko