Rozkład jazdy PKS w Bytowie S.A. na trasie Kramarzyny - Kramarzyny
- Kramarzyny - Podgórze - Kramarzyny - Masłowiczki - Kramarzyny - Trzebiatkowa - Ciemno - Trzebiatkowa - Kramarzyny
- Kramarzyny - Trzebiatkowa - Ciemno - Trzebiatkowa - Kramarzyny
- Kramarzyny - Masłowiczki - Kramarzyny - Podgórze - Kramarzyny
- Kramarzyny - Głodowo - Piaszczyna - Borzykowo - Wałdowo - Piaszczyna - Wałdowo - Czarnica - Męciny - Żabno - Role - Turowo - Popowice - Kramarzyny - Masłowiczki - Kramarzyny