Rozkład jazdy PKS w Bytowie S.A. na trasie Kiedrowice - Lipnica
- Kiedrowice - Smołdziny - Sierzywk - Luboń - Zapceń - Luboń - Rudniki - Modrzejewo - Stoltmany - Sątoczno - Zapceń - Kiedrowice - Zapceń - Kłonecznica - Budy - Mielno - Laska - Kiedrowice - Lipnica