Rozkład jazdy PKS w Bytowie S.A. na trasie Kępice - Miastko
- Kępice - Biesowice - Ciecholub - Darnowo - Broczyna - Dretyń - Kowalewice - Węgorzynko - Miastko
- Kępice - Biesowice - Ciecholub - Darnowo - Tursko - Dretyń - Kowalewice - Węgorzynko - Miastko