Rozkład jazdy PKS w Bytowie S.A. na trasie Jasień - Obrowo
- Jasień - Nowa Wieś - Jasień - Przylaski - Jasień - Łupawsko - Brzezinka - Lipieniec - Łupawsko - Soszyca - Obrowo
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies