Rozkład jazdy PKS w Bytowie S.A. na trasie Gliśno Wielkie - Lipnica
- Gliśno Wielkie - Borzyszkowy - Ostrowite - Lipnica
- Gliśno Wielkie - Borzyszkowy - Ostrowite - Lipnica - Prądzona - Lipnica
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies