Rozkład jazdy PKS w Bytowie S.A. na trasie Czarna Dąbrówka - Czarna Dąbrówka
- Czarna Dąbrówka - Podkomorzyce - Karwno - Podkomorzyce - Czarna Dąbrówka - Kleszczyniec - Czarna Dąbrówka
- Czarna Dąbrówka - Podkomorzyce - Karwno - Święchowo - Podkomorzyce - Czarna Dąbrówka - Kleszczyniec - Czarna Dąbrówka