Rozkład jazdy PKS w Bytowie S.A. na trasie Czarna Dąbrówka - Bytów
- Czarna Dąbrówka - Kleszczyniec - Nożyno - Nożynko - Unichowo - Kartkowo - Sarniak - Gostkowo - Dąbie - Bytów
- Czarna Dąbrówka - Kleszczyniec - Nożyno - Nożynko - Unichowo - Kartkowo - Sarniak - Gostkowo - Dąbie - Bytów
- Czarna Dąbrówka - Podkomorzyce - Karwno - Podkomorzyce - Czarna Dąbrówka - Jerzkowice - Czarna Dąbrówka - Kleszczyniec - Nożyno - Nożynko - Unichowo - Kartkowo - Sarniak - Gostkowo - Dąbie - Bytów