Rozkład jazdy PKS w Bytowie S.A. na trasie Bytów - Półczno
- Bytów - Mądrzechowo - Ząbinowice - Mokrzyn - Łąkie - Półczno - Jeleńcz - Półczno - Skwierawy - Nakla - Sylczno - Półczno
- Bytów - Mądrzechowo - Ząbinowice - Mokrzyn - Łąkie - Półczno - Jeleńcz - Półczno - Skwierawy - Nakla - Sylczno - Półczno