Rozkład jazdy PKS w Bytowie S.A. na trasie Bytów - Łąkie
- Bytów - Udorpie - Sierzno - Płotowo - Rekowo - Wojsk - Ostrowite - Smołdziny - Lipnica - Osusznica - Rucowe Lasy - Rosocha - Upiłka - Borowy Młyn - Wierzchocina - Brzozowo - Brzeźno Szlacheckie - Łąkie