Rozkład jazdy PKS w Bytowie S.A. na trasie Bytów - Jaranty
- Bytów - Niezabyszewo - Tuchomko - Tuchomie - Ciemno - Gliśno Wielkie - Borzyszkowy - Ostrowite - Lipnica - Kiedrowice - Laska - Zapceń - Laska - Kiedrowice - Lipnica - Osusznica - Kiedrowice - Owsne Ostrowy - Jaranty