Rozkład jazdy PKS w Bytowie S.A. na trasie Bytów - Gałąźnia Wielka
- Bytów - Świątkowo - Niedarzyno - Borzytuchom - Jutrzenka - Kamieńc - Barnowo - Barnowiec - Barnowo - Kołczygłowy - Radusz - Wierszyno - Górki - Świelubie - Gałąźnia Mała - Gałąźnia Wielka
- Bytów - Świątkowo - Niedarzyno - Borzytuchom - Jutrzenka - Kamieńc - Barnowo - Barnowiec - Barnowo - Kołczygłowy - Jezierze - Kołczygłówki - Cetyń - Poborowo - Trzebielino - Poborowo - Cetyń - Kołczygłówki - Kołczygłowy - Radusz - Wierszyno - Górki - Świelubie - Gałąźnia Mała - Gałąźnia Wielka