Rozkład jazdy PKS w Bytowie S.A. na trasie Bytów - Człuchów
- Bytów - Udorpie - Sierzno - Płotowo - Rekowo - Wojsk - Ostrowite - Smołdziny - Lipnica - Ostrowite - Borzyszkowy - Ostrowite - Lipnica - Osusznica - Kiedrowice - Owsne Ostrowy - Jaranty - Zielona Chocina - Jonki - Żychce - Zielona Huta - Konarzynki - Konarzyny - Konarzynki - Ciecholewy - Babilon - Kopernica - Pomoc - Charzykowy - Chojnice - Topole - Nieżywięć - Zagórki - Rychnowy - Człuchów