Rozkład jazdy PKS w Bytowie S.A. na trasie Bytów - Czarna Dąbrówka
- Bytów - Dąbie - Gostkowo - Sarniak - Kartkowo - Unichowo - Nożynko - Nożyno - Kleszczyniec - Czarna Dąbrówka - Jerzkowice - Czarna Dąbrówka - Podkomorzyce - Karwno - Podkomorzyce - Czarna Dąbrówka
- Bytów - Dąbie - Gostkowo - Sarniak - Kartkowo - Unichowo - Nożynko - Nożyno - Kleszczyniec - Czarna Dąbrówka
- Bytów - Dąbie - Gostkowo - Sarniak - Kartkowo - Unichowo - Nożynko - Nożyno - Kleszczyniec - Czarna Dąbrówka