Rozkład jazdy PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o. na trasie Wyrzysk - Witosław
- Wyrzysk - Ruda - Bagdad - Glesno - Masłowo - Marynka - Fanianowo - Dębno - Zdrogowo - Izabela - Witosław
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies