Rozkład jazdy PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o. na trasie Świecie - Osie
- Świecie - Sulnowo - Dziki - Ernestowo - Piskarki - Jeżewo - Dąbrowa - Czersk Świecki - Borce - Czersk Świecki - Jaszcz - Brzeziny - Osie
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies