Rozkład jazdy PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o. na trasie Serock - Świecie
- Serock - Łowinek - Brzeźno - Nieciszewo - Pruszcz - Niewieścin - Zbrachlin - Cieleszyn - Konstantowo - Topolno - Topolinek - Chrystkowo - Gruczno - Dworzysko - Wielki Konopat - Przechowo - Świecie
- Serock - Łowinek - Łowiń - Pruszcz - Gołuszyce - Różanna - Parlin - Gruczno - Dworzysko - Wielki Konopat - Przechowo - Świecie