Rozkład jazdy PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o. na trasie Osie - Świecie
- Osie - Brzeziny - Jaszcz - Czersk Świecki - Borce - Czersk Świecki - Dąbrowa - Jeżewo - Piskarki - Ernestowo - Dziki - Sulnowo - Świecie
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies