Rozkład jazdy PKS w Bydgoszczy Sp. z o.o. na trasie Laskownica - Kcynia
- Laskownica - Nowa Wieś Notecka - Kowalewko - Gromadno - Kazimierzewo - Iwno - Łankowice - Kcynia
- Laskownica - Ludwikowo - Kowalewko - Gromadno - Nowa Wieś Notecka - Laskownica - Mieczkowo - Laskownica - Smogulecka Wieś - Słupowiec - Chwaliszewo - Słupowa - Dobieszewo - Dobieszewko - Rozpętek - Miaskowo - Grocholin - Kcynia